Шановні медичні сестри!

Дата: 12.05.2021 14:19

Фото без опису   Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного Дня медичної сестри! Складно собі уявити нашу медицину без вас – трудівниць-медсестер. Професійність, чуйність, турбота та найшвидша допомога – основні риси  вашої нелегкої роботи.

Професія, яку ви обрали – заслуговує на найвищу похвалу та вдячність і повагу ваших пацієнтів. У цей непростий час, ви перші прийняли бій з новим ворогом людства – коронавірусом COVID – 19, і надалі продовжуєте боротися за життя  громадян нашого району ризикуючи власним.

У цей святковий день зичу Вам та вашим родинам здоровя, благополуччя, злагоди, поваги та терпіння. Нехай усе хороше зроблене вами, повернеться Вам сторицею! Вдячних вам пацієнтів та успіхів у важкій щоденній медичній роботі.

З повагою голова райдержадміністрації

Віктор Сабадош