Привітання голови райдержадміністрації з Великоднем!

Дата: 02.05.2021 07:20

Фото без опису       Дорогі земляки! Від щирого серця вітаю вас із найсвітлішим святом всіх християн – Воскресінням Христовим! Це величне свято - яке поєднує в собі усе найсвітліше, наповнює наші серця любов’ю, добром, та вкотре спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі.  Великдень – це символ перемоги життя над смертю, добра над злом, віри – над безнадією.  Кожен з нас знаходить у цьому святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю.

Нехай Бог дарує кожній родині своє благословення, а Великодні дзвони додадуть нам  сил перебороти всі труднощі, зберегти в серці милосердя, повагу один до одного. А велике свято Воскресіння Христове покладе початок новим перемогам і звершенням у вашому житті. Добра вам, радості, сімейного благополуччя та усіх гараздів.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!