У межах дороги Долина - Хуст тривають ремонтні роботи у с.Ізі

Дата: 27.04.2021 08:52

Фото без опису   На дорозі державного значення Р-21 Долина – Хуст тривають ремонтні роботи. Всі 83 км траси, що перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Закарпатській області і сполучає Закарпаття із Івано-Франківською областю, повністю відремонтують у рамках програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році.

"Наразі підрядник розпочав роботи у селищі Іза. Тут зроблять фрезерування для підсилення дорожньої основи  і влаштують два шари асфальтобетону.

У межах маршруту паралельно роблять водовідведення та укріплюють береги річки Ріка. Крім того, цьогоріч планують зробити капітальний ремонт двох мостів", - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Стартували ремонтні роботи на цій ділянці ще у 2020 році. Тоді відремонтували 30 км дороги від межі з Івано-Франківською областю до Міжгір'я, влаштувавши верхній шар. На наступних 19 км  зробили лише вирівнюючий шар.