Звернення голови РДА з нагоди дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС

Дата: 26.04.2021 08:45

Фото без описуШановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції Хустського району!

26 квітня - трагічна дата, яка сколихнула увесь світ та назавжди увійшла в історію, як одна з найбільших техногенних катастроф. Наслідки Чорнобильської аварії могли б бути ще більш жахливими, якби не люди, які пожертвували власним життям, прийняли двобій з радіаційним лихом.

Дорогі ліквідатори! Безмежно вдячний вам, і доземний уклін всім ліквідаторам та учасникам аварії на Чорнобильській АЕС. Висловлюю глибоку вдячність за ваш героїчний подвиг, врятовані життя та врятування всього світу від нескерованої ядерної енергії. Зичу вам та вашим близьким доброго здоров’я, родинного благополуччя та сімейного затишку.

Щороку, ми з сумом згадуємо героїв, які віддали власні життя заради нас. Вічна пам'ять героям ліквідаторам!

голова райдержадміністрації  Віктор Сабадош