Працівники Хустської РДА долучилися до акції з благоустрою (фото)

Дата: 23.04.2021 18:33

Фото без опису      Сьогодні, 23 квітня, працівники Хустської РДА та Хустської районної ради провели весняне прибирання території поблизу міста Хуста, а саме стихійне сміттєзвалище, яке для недобросовісних мешканців району стало чомусь сміттєзвалищем, де вони неодноразово звозили побутові відходи.

Всі учасники заходу працювали злагоджено, тож із роботою впоралися швидко та якісно. Щороку, кожен бачить "шедевр" людської культури біля річок, узбіч й часто люди гнівно висловлюються з приводу непривабливих "картин" стихійних сміттєзвалищ, однак, самі ж без усіляких докорів сумління здатні на такі ж невтішні дії.

"Тільки стараннями кожного свідомого громадянина  ми можемо жити в  країні з чистим довкіллям та комфортними умовами проживання. Закликаємо наслідувати наш приклад", - зазначив Віктор Сабадош.

Фото без опису

Фото без опису