Вітання голови РДА з нагоди Дня пожежної охорони!

Дата: 17.04.2021 09:54

Фото без опису Шановні працівники і ветерани пожежної охорони! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем пожежної охорони!

Ваша професія одна з найнебезпечніших. У своїй не легкій роботі, ви не раз доводите безмежну відданість своїй справі, виконуєте з гідністю свою почесну місію - захищаєте нас від вогняного лиха.  Такі якості, як самовідданість, попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя,  прояв героїзму – є результатом вашого професіоналізму. Професія працівника пожежної охорони об’єднує сильних духом, загартованих нелегким випробуванням порядних людей.

З нагоди свята, щиро бажаю вам міцного здоров’я,  особистого щастя, сімейного благополуччя, і якомога менше викликів. Успіхів вам та сил у вашій небезпечній і відповідальній праці. Миру та злагоди, людської вам подяки за допомогу у складних ситуаціях.

З повагою голова

райдержадміністрації Віктор Сабадош