До відома учасників АТО

Дата: 08.04.2021 13:58

Фото без опису

З метою надання послуг з соціальної та професійної реабілітації учасникам антитерористичної операції управління соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації (далі – управління) вивчає можливості професійно – технічних закладів освіти та суб’єктів підприємницької діяльності, що мають освітню ліцензію, та попит серед учасників АТО Хустського району щодо отримання цих послуг.

Закупівля вищезазначених послуг буде здійснюватись за бюджетні кошти (постанова КМУ від 31.03.2015р №179 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених в запас або відставку»).

Всім зацікавленим учасникам АТО, які бажають отримати не військову спеціальність або підвищити кваліфікацію у вже набутій невійськовій спеціальності пропонується звернутись до управління для отримання додаткової інформації з наступним направленням на професійне навчання.

Адреса управління : м. Хуст , вул. Поперечна,1; тел. 4 43 32.