ХУСТСЬКА ЦРЛ ОТРИМАЛА СУЧАСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ВАРТІСТЮ ПОНАД 18 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Дата: 07.04.2021 12:15

Фото без описуУ рамках програми Президента України «Велике будівництво» завершився капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень Хустської центральної районної лікарні ім. О.П. Віцинського під відділення екстреної медичної допомоги.

Допоки у приймальному відділенні лікарні готується до офіційного відкриття, спеціалісти встановлюють і підключають сучасне медичне обладнання, закуплене за кошти Державного бюджету.

«Як і всі інші приймальні відділення, реконструкцію яких ми вже завершили, хустське отримало якісне передове оснащення для ефективної діагностики пацієнтів. У лікарню доставили апарат ультразвукової діагностики, систему рентгенографічну Perform –X та комп'ютерний томограф Aquilion Lightning 32-зрізовий.Загальна вартість обладнання складає понад 18 мільйонів гривень», - прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.