До відома жителів району!

Дата: 31.03.2021 16:41

У відповідності до Постанови ЦВК від 26 січня 2021 року № 24 ,,Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України ,,Про Державний реєстр виборців" у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій", до території повноважень відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хустської райдержадміністрації віднесено 115 населених пунктів 12 територіальних громад. А саме:

Іршавська міська громада: м.Іршава, с.Собатин, с.Лоза, с.Смологовиця, .Підгірне, с.Локіть, с.Крайня Мартинка, с.Чорний Потік,

с.Осій, с.Брід, с.Дешковиця, с.Дубрівка, с.Велика Розтока, с.Мала Розтока, с.Загаття, с.Дуби, с.Івашковиця, с.Климовиця, с.Кобалевиця, с.Ільниця;

Білківська сільська громада: с.Великий Раковець, с.Заболотне, с.Імстичово, с.Білки, с.Луково, с.Малий Раковець;

Вишківська селищна громада: с.Модьорош, с.Ракош; смт Вишково, с.Шаян, с.Велятино, с.Яблунівка;

Горінчівська сільська громада: с.Березово, с.Широке, с.Противень, с.Нижній Бистрий, с.Гонцош, с.Ряпідь, с.Горінчово, с.Ділок, Кутлаш, с.Посіч,

с.Сюрюк, с.Монастирець, с.Медвежий, с.Облаз, с.Поточок, с.Тополин;

Довжанська сільська громада: с.Суха, с.Довге, с.Приборжавське, .Липецька Поляна, с.Бронька, с.Каллів, с.Слоповий, с.Ожоверх;

Драгівська сільська громада: с.Драгово, с.Кічерели, с.Становець, с.Вільшани, с.Забрідь, с.Забереж, с.Золотарьово;

Зарічанська сільська громада: с.Нижнє Болотне, с.Гребля, с.Заріччя

с.Вільхівка;

Керецьківська сільська громада: с.Лисичово, с.Кушниця, с.Керецьки, с.Березники;

Колочавська сільська громада: с.Горб, с.Мерешор, с.Косів Верх, с.Колочава, с.Негровець;

Міжгірська селищна громада: смт Міжгір’я, с.Лопушне, с.Торунь, с.Сойми, с.Сухий, с.Діл, с.Репинне, с.Тітківці, с.Завийка, с.Присліп, с.Новоселиця, с.Майдан, с.Запереділля, с.Стригальня, с.Верхній Бистрий, с.Вучкове, с.Підчумаль, с.Голятин, с.Лісковець, с.Рекіти, с.Лозянський, с.Сопки;

Пилипецька сільська громада: с.Буковець, с.Тюшка, с.Річка, с.Розтока, с.Подобовець, с.Пилипець, с.Верхній Студений, с.Потік, с.Ізки,

с.Келечин, с.Нижній Студений;

Синевирська сільська громада: с.Заверхня Кичера, с.Синевирська Поляна, с.Синевир, с.Береги, с.Свобода, с.Загорб.

Відповідно до статті 22 Закону України ,,Про Державний реєстр виборців” щомісяця до 5 числа передбачено поновлення бази даних Державного реєстру виборців на підставі відомостей, зазначених у частинах третій - дванадцятій та шістнадцятій цієї статті певним колом установ (суб’єктів). Наразі, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Хустської райдержадміністрації здійснює поновлення бази даних Реєстру на основі відомостей, які подаються 26-ма суб’єктами періодичного поновлення. А саме, до кола суб’єктів ввійшли такі структури:

Органи Державної міграційної служби: Хустський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України в Зкарпатській області, Міжгірський районний сектор Головного управління міграційної служби України в Закарпатській області, Іршавський районний відділ Головного управління міграційної служби України в Закарпатській області, Свалявський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області.

Органи Міністерства юстиції України: Хустський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції /м.Івано-Франківськ/, Міжгірський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції /м.Івано-Франківськ/, Іршавський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції /м.Івано-Франківськ/, Свалявський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції /м.Івано-Франківськ/.

Органи реєстрації: Іршавської міської ради,  Вишківської селищної ради, Міжгірської селищної ради, Білківської сільської ради, Горінчівської сільської ради, Довжанської сільської ради, Драгівської сільської ради,  Зарічанської сільської ради,  Керецьківської сільської ради,  Колочавської сільської ради, Пилипецької сільської ради, Синевирської сільської ради

Місцеві суди: Свалявський районний суд в Закарпатській області, Іршавський районний суд в Закарпатській області, Міжгірський районний суд в Закарпатській області, Хустський районний суд Закарпатської області.

Установи, які подають відомості щодо осіб неспроможних самостійно пересуватися: Комунальне некомерційне підприємство Хустська центральна районна лікарня Хустської районної ради, Комунальне некомерційне підприємство Хустський центр первинної медико-санітарної допомоги Хустської районної ради.

У Хустському районі функціонують на постійній основі 170 звичайних виборчих дільниць, з них, 30- малих, 82-середні, 58- великих.

Відділ у своїй діяльності взаємодіє з 14-ма територіальними виборчими комісіями ( далі ТВК), а саме: районна ТВК- 1, міські ТВК- 2, селищні- 2, сільські- 9 та 170 дільничними виборчими комісіями.

На території населених пунктів, які відносяться до відання відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хустської райдержадміністрації облікується 141147 виборців. Виборчою адресою виборця є адреса, за якою зареєстровано його місце проживання відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", якщо інше не передбачене статтею 8 Закону України ,,Про Державний реєстр виборців”.