Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2021 09:29

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом – Днем Національної гвардії України! Це свято тих, хто обрав справою свого життя захищати суверенітет України, її територіальну цілісність, законні права і свободи громадян. Ви стали на захист держави, її територіальної цілісності,  з честю і гідністю виконуєте свій благородний обов’язок – бороните рідну землю.

Військовослужбовці нацгвардій свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули пошану та вдячність всього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

З нагоди професійного свята, прийміть щирі вітання. Дякую кожному з вас за вашу вірність Присязі, військовому та громадському обов’язку, відданості українському народові! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоровя, благополуччя, душевного спокою та мирного неба.

Вічна пам'ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за мир і спокій на рідній землі.

Слава Національній гвардії України!

Слава України!

З повагою голова