Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 25.03.2021 15:03

У середу, 24 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Сабадоша відбулося позапланове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Основне питання, що розглянули присутні стосувалося вжиття додаткових протиепідемічних заходів на території району. Зокрема, затверджено план перепрофілювання ліжок для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoY-2 у Хустському районі. Відтак, кількість ліжок відведених для лікування збільшено до 540, з яких 27 ліжок інтенсивної терапії.

Під час засідання також обговорили питання забезпечення координації дій відповідних служб району в частині попередження та недопущення пожеж в природних екосистемах та спалювання сухої рослинності на території району.

За рішенням засідання комісії прийнято відповідні рішення.

Додається: