До уваги громадян: спалювати сміття заборонено!

Дата: 25.03.2021 10:43

Фото без опису

Із настанням потепління, в районі, почастішали випадки спалювання чагарників, сміття та сухої трави, це призводить до негативних наслідків. Знищується флора і фауна, (тваринний та рослинний світ),  дикоростучі рослини, які занесенні до Червоної книги, руйнується екосистема району.

Райдержадміністрація  інформує, що за умисний підпал, який призвів до збитків передбачено як адміністративну так, і кримінальну відповідальність.

Просимо, небайдужих мешканців району повідомляти про вищезгадані випадки. Номери телефонів:

Хустський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області – 102; 4-35-55;

10-та Державна пожежно-рятувальна частина Управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області м. Хуст – 101; 4-33-38.