Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня українського добровольця!

Дата: 14.03.2021 08:15

Фото без опису

14 березня, в Україні відзначають день українського добровольця. В цей день українці вкотре, висловлюють глибоку повагу та шану  тим, хто свідомо за власним покликом серця стали на захист рідної землі від загарбників. Українські добровольці - взірець мужності і героїзму, самопожертви та активної життєвої позиції.

Саме, у 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші формування добровольців, де почали підготовку до участі у боротьбі за територіальну цілісність України.

Висловлюю подяку усім жителям району, хто ніс і несе військову службу в зоні антитерористичної операції захищає рідну землю. Схиляю голови, перед світлою пам’яттю тих, героїв - добровольців, які не повернулися до рідних домівок. Вічна їм пам'ять!

Бажаю вам, шановні добровольці – добра, злагоди , щастя, здоров’я, родинного благополуччя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. Зичу всім нам миру і спокою на всій українській землі.

Слава українським добровольцям!

З повагою голова