На селекторній нараді обговорили проекти «Велике будівництво»

Дата: 12.03.2021 16:42

Фото без опису

Сьогодні, 12 березня, під керівництвом голови облдержадміністрації Анатолія Полоскова відбулася селекторна нарада з головами райдержадміністрацій, стосовно обласних проектів у рамках Національної програми «Велике будівництво».

Участь у селекторній нараді прийняв голова райдержадміністрації Віктор Сабадош. Керівник району доповів голові облдержадміністрації про стан ремонтних робіт з перепрофілювання приймального відділення та дитячого відділення у відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги в Хустській ЦРЛ ім. Віцинського О.П.

Як відзначив Віктор Михайлович, у відділеннях завершують ремонтні роботи згідно графіку проведення робіт. Наразі, вирішують питання із підведенням силового кабелю для того, щоб провести тестування та подальшу роботу комп’ютерного томографу та іншого медичного обладнання. Відтак, понад 200 тисяч жителів району зможуть отримати широкий спектр медичних послуг, які до цього часу були недоступними.

Фото без опису