Дорогі жінки!

Дата: 08.03.2021 07:11

Фото без опису

Сердечно вітаю вас з найпрекраснішим святом весни, чарівності, краси і жіночності – Міжнародним жіночим днем!  Найдорожче, що  є у нашому житті завжди пов’язане із жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки і онучки. Незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і  родиною, саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на працю, творчість.

Щиро бажаю вам здоров'я, нев`янучої молодості, радості, краси. Хай буде спокій і достаток у ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває ваші душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків. Миру вам, прихильності долі, щастя й радості.

З повагою Віктор Сабадош,

голова райдержадміністрації