Проведено відео конференцію

Дата: 05.03.2021 15:38

Фото без опису

Під керівництвом першого заступника голови ОДА Мирослава Білецького, сьогодні, 5 березня, в режимі відео конференції проведено нараду. Присутні обговорили стан готовності будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоровя.

В обговорені взяли участь голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош та голова Хустської районної  ради Назарій Павлій.

Нагадаємо, що капітальний ремонт з перепланування приймального відділення КНП “Хустської центральної районної лікарні  ім. О.П. Віцинського” під відділення  екстреної (невідкладної) медичної допомоги, здійснюється в межах ініційованої національної програми Президента України “Велике будівництво”. Роботи проводять згідно плану, здача об’єкту запланована на кінець березня поточного року.

Фото без опису