В ОПОРНИХ ЛІКАРНЯХ ЗАКАРПАТТЯ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ СУЧАСНІ ПРИЙМАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ

Дата: 03.03.2021 15:15

Фото без опису       Капітальний ремонт і реконструкції у восьми лікарнях Закарпаття мають завершитися до кінця березня.

В облдержадміністрації обговорили стан готовності будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах області.

Анатолій Полосков, очільник ОДА, провів онлайн-нараду з головами райдержадміністрацій та виконавчих комітетів територіальних громад.

«Закарпатці заслуговують на якісну медичну допомогу у сучасних лікарнях європейського рівня, а лікарі – на комфортні умови праці. Тому ми повинні максимально сприяти будівництву сучасних приймальних відділень в області», – наголосив Анатолій Полосков.

Учасники наради доповіли про готовність відділень екстреної медичної допомоги у лікарнях області, про особливості ліцензування та встановлення сучасного обладнання.

Таким чином, готуються до відкриття приймальні відділення у:
- Воловецькій центральній районній лікарні;
- Ужгородській центральній міській клінічній лікарні;
- Берегівській центральній районній лікарні ім. Бертолона Ліннера;
- Виноградівській районній лікарні.

У центральних районних лікарнях Хуста, Мукачева та в Рахівській і Тячівській районних лікарнях будівельні роботи тривають.

За словами Анатолія Полоскова, ці об’єкти реалізуються у межах національної програми «Велике будівництво». Вони пріоритетні для керівництва облдержадміністрації.