День Державного Герба

Дата: 19.02.2021 21:32

19 лютого 1992 року Верховна Рада України І скликання постановила, що давній символ київських князів часів - тризуб стає офіційним символом держави Україна.

Постанова визначила Тризуб малим гербом України, вважаючи його головним елементом великого герба. Зображення герба мусило розміщуватися на печатках органів державної влади й державного управління, грошових знаках та знаках поштової оплати, службових посвідченнях, штампах, бланках державних установ. Дркумент також мав додаток, в якому містилися кольорове, чорно-біле та схематичне зображення герба із вказаними пропорціями щита і тризуба.

Тож, сьогодні до вашування державного символа України разом з військовими приєдналися голова Хустської районної державної адміністрації Віктор Сабадош, секритар Хустської міської ради Василь Губаль та громадськість.