НАРАДА

Дата: 11.02.2021 19:07

Сьогодні відбулася  нарада за участі голови Хустської райдержадміністрації  Віктора Сабадоша та голови Хустської районної ради Назарія Павлія з головами територіальних громад новоствореного Хустського району.

На неї також було запрошено  начальників структур та управлінь  для висвітлення актуальних, координаційних питань нового механізму функціонування різних сфер. Закрема:

Пекар Іван Михайлович начальник Хустського районного управління, Головного управління держпродспоживслужби в Закарпатській області - Про новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти;

Зубатов Василь Сергійович військовий комісар Хустського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Збройних Сил України - Про організацію призову громадян на строкову військову службу, ведення військового обліку військовозабов’язаних  та призовників.

Угрин Володимир Володимирович директор ТОВ «Безпека Універсал»

Про охорону об’єктів, окремих будівель. Споруд, приміщень та реалізацію програми «Безпечна громада»

Павлій Назарій Іванович голова Хустської районної ради - Про створення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хустської районної ради.

Штефуца Василь Іванович начальник відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури та цивільного захисту Хустської райдержадміністрації - Про створення відділу містобудування та архітектури в територіальних громадах.

Огняник Іван Васильович завідувач сектору цивільного захисту Хустської райдержадміністрації - Про передачу облікових документів на протирадіаційні укриття та сховища територіальним громадам.

Пазяк Віра Юріївна начальник архівного відділу Хустської райдержадміністрації - Про формування архівних підрозділів в структури сільських, селищних та міських рад територіальних громад.

Мойсей Михайло Іванович начальник управління соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації

Про співпрацю управління соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації з територіальними громадами.

Летка Оксана Василівна начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Хустської райдержадміністрації

Про дотримання органами місцевого самоврядування вимог Виборчого кодексу України щодо забезпечення роботи територіальних виборчих комісій поза виборчим процесом місцевих виборів.