КОРОНАВІРУС: ВИКЛИКИ ТА ВІДПОВІДІ

Дата: 03.02.2021 14:09

Фото без опису8-10 лютого 2021 року триватиме Всеукраїнський форум «Україна 30. Коронавірус: виклики та відповіді». Триденна подія стане майданчиком для діалогу про пандемію та її подолання.

Пандемія стала головним глобальним викликом для людей у XXI столітті. Вона створила безпрецедентні загрози для людського життя та здоров'я. Вона завдала удару світовим економікам. Вона змінила спосіб нашого життя й спілкування.

На тлі цих змін в суспільствах всіх країн назріло чимало складних питань, які потребують відвертої розмови. Не є виключенням й Україна.

Ціль форуму – дати відповіді українському суспільству на ці питання. Адже для нашої країни боротьба з вірусом є питанням національної безпеки. Це –  головний пріоритет влади на 2021 рік.

У обговоренні викликів та пошуках відповідей на цьому форумі Офіс Президента, Уряд, представники Верховної Ради об'єднують зусилля з міжнародними експертами, представниками урядів провідних держав, ВООЗ, ЮНІСЕФ та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Завдання Форуму:

- провести інклюзивний діалог влади та суспільства щодо боротьби з пандемією;
- продемонструвати рівень готовності влади для подолання пандемії;
- визначити стратегію та план дій щодо вакцинації як основного пріоритету влади на 2021 рік;
- продемонструвати рівень міжнародної співпраці та партнерства з ЄС у боротьбі з COVID-19;
- збільшити довіру до вакцинації як основного шляху повернення до нормального життя та відновлення економіки;
- забезпечити більший доступ українців до коректної інформації щодо вакцинування, протидіяти дезінформації та фейкам.

Українці матимуть змогу поставити запитання спікерам форуму на сайті та сторінках заходу в соцмережах.

Форум відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних норм. Докладніше про подію, програму й учасників заходу можна дізнатися на сторінці форуму https://ukraine30.com/covid.

Заявки на акредитацію в прес-центр форуму приймаються з 9:00 год. 3 лютого до 12:00 год. 5 лютого.

Акредитація http://ukraine30.com/covid#popup:acreditation