Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Дата: 20.01.2021 11:05
Кількість переглядів: 539

Фото без описуЩороку більше 1 000 000 людей в Україні страждають від різних форм насильства у своїх родинах. А до спецслужб звертається лише 10% жертв. Чому інші мовчать? Чому постраждалі не йдуть від своїх кривдників? Як помічати насильство, розрізняти його види, розуміти причини та наслідки, а також як допомагати людям, які потрапили в пастку домашнього насильства - відповіді на ці запитання розкриває освітній проєкт із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ».

Мінсоцполітики є спеціально уповноваженим органом у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, який формує і реалізує державну політику у цій сфері та координує діяльність суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

У 2019 році Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений онлайн-курс «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ», доступний за посиланням.

Онлайн-курс розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку.   

У 2020 році в межах проєкту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники, які були розповсюджені серед учасників тренінгів 2020-го року та розміщені на сайті Координатора проєктів ОБСЄ за наступними посиланнями:

Методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471033.

Збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471051.

Мета цих публікацій - підвищення ефективності роботи фахівців, до компетенції яких належить організація та безпосередня реалізація Типової програми для кривдників та осіб, схильних до вчинення домашнього насильства у будь-якій формі, надання таким фахівцям знань та вироблення в них навичок, що дозволятимуть проводити практичну індивідуальну та групову роботу з кривдниками.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь