ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗНО ПОДАНО 62 ТИСЯЧІ ЗАЯВОК

Дата: 12.01.2021 14:38

Станом на 10 січня майбутніми учасниками пробного ЗНО сформовано понад 62 тисяч заявок.

Через епідемічну ситуацію цього року кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного тестування.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливається від 195 до 255 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Процес реєстрації вважається завершеним після здійснення оплати послуг із проведення пробного ЗНО.

Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюватиметься до 19 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Регіональні центри оцінювання якості освіти:

ВажливоРеєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.