НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 18.12.2020 09:42

Фото без описуУВАГА! Громадська організація «Центр громадського моніторингу та досліджень» в грудні 2020 року в рамках проекту «Школа Уповноважених осіб, як спосіб підвищення професійності закупівель у західній Україні» запускає навчальну програму для представників органів державної влади та місцевого самоврядування, які нещодавно стали або мають намір стати у майбутньому уповноваженими особами і займатись закупівлями професійно.

Програма навчання включає передовий досвід та знання з публічних закупівель та дозволить запровадити високий рівень проведення тендерів у замовників, які делегують учасників до участі у «Школі уповноважених осіб»

Участь у навчальній програмі – безкоштовна.

Запрошуємо представників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації області на онлайн – зустріч.

23 ГРУДНЯ 2020

10:00 – 11:00

Місце проведення: Центр підтримки підприємництва Закарпаття м.Ужгород, пл. Народна 4, каб.414, + онлайн підключення за допомогою платформи Zoom за попередньою реєстрацією.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/pR5YUoyUUtZWRzva9