ПОРАДИ МОЗУ ЩОДО ПІДТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ЗВ'ЯЗКІВ

Дата: 14.12.2020 15:34

Фото без описуПрямо зараз напиши або зателефонуй комусь із своїх близьких. За можливості – домовся про зустріч.

Коли ми регулярно бачимося з друзями чи близькими людьми або навіть коли підтримуємо зв’язок телефоном чи через соціальні мережі, ми робимо величезну послугу нашому фізичному та психічному здоров'ю. Відносини, де панують взаємна довіра й підтримка, дають нам відчуття комфорту, щастя та впевненості – все, що оберігає наше психічне здоров’я.

Людина, котрій систематично не вистачає спілкування, частіше піддається негативному впливу стресових ситуацій. Через відсутність стійких соціальних взаємозв’язків підвищується ризик виникнення психосоматичних захворювань. Соціальна активність, а також спілкування з близькими та друзями сприяють позитивним емоціям, а як результат – хорошому самопочуттю.

У часи спалаху COVID-19 проблема соціального дистанціювання ще більше загострилася. Тож не нехтуй можливістю підтримувати зв’язок із тими, хто тобі дорогий. Дистанціюйся фізично, а не соціально!

Слідкуй за марафоном здорових звичок #ЗдороваУкраїна і роби разом із нами щодня маленькі кроки для свого здоров'я.

#ЖивуЗдорово