Карантину зимових канікул

Сьогодні, 9 грудня, 0 15 годині відбулося рзасідання Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Шмигаль зазначив, що кількість хворих в Україні цього тижня, порівняно з попереднім, зменшилась. За його словами, це пов’язано з дієвістю карантину вихідного дня та штрафами за неносіння масок.

"До кінця року залишилося 3 тижні. На цей період уряд вирішив не вводити жорсткий карантин. Медична система, за даними МОЗ, витримує", – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Під час засідання озвучили рішення, яке чи не найбільше хвилювало українців, – про запровадження локдауну. Денис Шмигаль розповів, коли введуть локдаун в Україні. Посилений карантин введуть в Україні 8 січня 2021 року. Триватиме локдаун до 24 січня 2021 року (включно).

"Це такі собі зимові канікули заради безпеки", – зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зазначив, що попри обмеження, працюватимуть в Україні дитсадки, аптеки, банки, пошти, готелі, частково громадський транспорт.