До уваги платників податків

Державною податковою службою України запроваджено електронний сервіс – «InfoTAX».

Через месенджери Telegram та Viber платники податків мають можливість отримувати інформацію про:

• стан розрахунків з бюджетом,
  • реєстраційні та облікові дані,
  • про результати обробки документів,
  • про строки подання звітності та сплати податків.

Також просто та швидко можна отримати інформацію з СЕА ПДВ щодо:

• суми, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • суми залишку на електронному рахунку Казначейства

InfoTAX вже надає 16 сервісів, до яких під’єдналося понад 5,5 тис.користувачів.

Наступний етап сервісу буде запроваджено з січня 2021 року та надаватиме такі можливості:

• передзаповнення звітності для платників єдиного податку,
  • перехід до сплати податків у «два кліки»,
  • оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

Для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

«InfoTAX» – це продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг. Комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг.

Хустської ДПІ ГУ ДПС у Закарпатській області