НАРАДА

Дата: 01.12.2020 13:17

30 листопада 2020 року, у Хустській районній державній адміністрації пройшла планова щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів.Фото без опису

Розпочато її з приємного: голова районної державної адміністрації Віктор Сабадош офіційно повідомив присутніх про останні кадрові зміни та привітав новообраного голову Хустської районної ради Назарія Павлія з новою посадою, а також, представив Юрія  Іванчо на посаді заступника голови районної державної адміністрації. В свою чергу, Назарій Іванович та Юрій Олексійович наголосили на своїй готовності до продуктивної роботи, використовуючи весь набутий досвід. Принагідно, голова районної ради, повідомив про заплановане проведення сесії вже на початку грудня, та акцентував увагу на своєчасній підготовці всіх необхідних матеріалів, які передбачено подавати на розгляд депутатів.

Відтак, було заслухано начальників усіх структурних підрозділів про стан справ та нагальні проблемні питання, очолюваних ними відділів. Зокрема:Фото без опису

• виконання бюджету та освоєння субвенцій;
  • утримання автошляхів у зимовий період;
  • влаштування дітей пільгових категорій  у заклади інституційного нагляду;
  • механізм передачі архівних фондів селищної та сільських рад;

Також, Віктор Михайлович поцікавився роботою управління соціального захисту населення у напрямку оформлення субсидій. На що, начальник управління Михайло Мойсей проінформував, що станом на сьогодні, кількість господарств, які отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг (у тому числі, які одержують субсидію на СГТП, в т. ч. з результатом – 0,00 грн.) – 2 878 справ. За листопад 2020 року нараховано житлову субсидію на суму 5 174,6 грн. З січня 2020 року субсидію на придбання твердого палива (готівкою) призначено 652 сім'ям на загальну суму 2 502,1 тис. грн.Фото без опису

Торкнулися і роботи новостворених ОТГ. По даному питанню, начальник відділу ведення реєстру виборців апарату райдержадміністрації проінформувала, що у Горінчівській та Драгівській ОТГ вже відбулися установчі сесії, у Вишківській та Хустській ОТГ їх заплановано провести у грудні.