ЧОРНИМ ПО БІЛОМУ...

28 листопада в нашій державі буде відзначатися День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

У світовій історії не зафіксовано голоду, подібного до того, що випав тоді на долю України — однієї з найродючіших країн світу. Що ж криється за страшним змістом слова «голодомор»?

Неможливо зараз оцінити увесь масштаб тогочасної катастрофи. Складно нам ситим зрозуміти, як-то немає ні крихти хліба, ні картоплини, анічогісінько. Що робити бідній матері, коли на неї тижнями, місяцями дивляться запалі очі голодних діточок.

Усвідомлюючи велику жертовність українського народу, у ракурсі згаданих подій, сьогодні, керівниками Хустської районної державної адміністрації та районної ради, працівниками їх відділів, силових структур взято участь у мітингу реквіємі та вшановано пам'ять загиблих від голодоморів запаленням свічок.

Тож, нехай в День пам’яті жертв Голодомору кожен свідомий українець запалить на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.