Покращення співпраці Хустського РВ Центру пробації в Закарпатській області та органів поліції щодо розшуку осіб

Дата: 23.11.2020 15:36

20 листопада 2020 року відбулася робоча зустріч начальника Хустського районного відділу філії Бойка Ігоря та його заступника Ізай Мар’яною із оперативним уповноваженим сектору кримінальної поліції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області Михайлом Войнагій, старшим інспектор з ювенальноїФото без опису превенції сектору превенції Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області Іваном Вороном.

На зустрічі обговорювався алгоритм організації взаємодії органів поліції з уповноваженим органом з питань пробації щодо оголошення у розшук осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі місцезнаходження, яких невідомо, а також здійснення розшуку таких засуджених. Даний алгоритм передбачає терміни проведення першочергових розшукових заходів органом пробації, порядок направлення подання (клопотання) про проведення подальших розшукових заходів до органів поліції, щоквартальні звіряння щодо заведених розшукових справ та підстав для їх закриття, а також порядок дій поліцейського у разі встановлення місцезнаходження особи, яка розшукується.

За результатами зустрічі ухвалено: алгоритм взаємодії органів поліції та уповноважених органів пробації щодо розшуку засуджених прийняти за основу співпраці; щоквартально перевіряти наявність підстав припинення розшуку та налагодити оперативний взаємообмін інформацією.