Дата: 20.11.2020 16:20

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 -лютому 2014 років постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи та  відзначати щорічно 21 листопада.

Тож сьогодні з цієї нагоди проведено мітинг за участі керівництва району та керівників всіх структурних підрозділів, під час якого було  згадано всіх тих, хто гуртує нас, живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі, та на знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави.