Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

"Дія. Цифрова освіта"

Переглядів: 342

Міністерство цифорової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка нараза доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси:

Зірки е-демократії ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-democracy)

Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

Кандидат ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/candidate)

Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

Публічні консультації онлайн ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-consultations)

Цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

Відкриті дані для державних службовців ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/open-data)

Під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. (0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу)

- Виборець ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/voter)

Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково - на ці та інші питання відповість наш серіал.

Доступ до публічної інформації ( https://osvita.diia.gov.ua/coures/access-to-public-information)

Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадянським суспільством. ( 0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу).

За будь-яким питанням, звертатись до Вікторії Хомутської (homutska@thedigital.gov.ua)« повернутися до списку новин