З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ УРЯДОМ ПІДВИЩЕНО ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ НАДБАВКИ НА ДОГЛЯД

Дата: 02.10.2020 20:25

Фото без описуУрядом прийнято Закон України про внесення змін до статті 3 Закону України „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд.

Так особам з інвалідністю з дитинства І групи встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі:

особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи А І групи: з     1 січня 2021 року - 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність; з 1 січня 2022 року - 200% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

особам з інвалідністю з дитинства, віднесеним до підгрупи Б І групи з 1 січня 2021 року - 100% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

одиноким особам з інвалідністю з дитинства II і III груп, які за висновком лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу потребують постійного стороннього догляду, встановлюється надбавка на догляд за ними з 1 січня 2021 року в розмірі 75% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Також встановлюється надбавка на догляд за дитиною з інвалідністю підгрупи А.

На дитину з інвалідністю підгрупи А віком до 6 років:
з 1 січня 2021 року - 150% прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років;
з 1 січня 2022 року - 200% прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років.

На дитину з інвалідністю підгрупи А віком від 6 до 18 років:
з 1 січня 2021 року - 150% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років;
з 1 січня 2022 року - 200% прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років.