ПІДТРИМКА МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ГОСПОДАРСТВ

Об’єднаних націй в Україні Михайлом Малковим заступник голови облдержадміністрації Ольга Травіна та представники департаментів агропромислового комплексу, економічного розвитку і торгівлі та управління туризму і курортів ОДА. Також в обговоренні можливості реалізації спільних проєктів для підтримки локальних виробників крафтової продукції взяв участь завідувач відділу досліджень західного регіону Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Химинець.

Як зазначила Ольга Травіна, у перспективі процесу децентралізації в області буде створено 64 громади. Кожна з них має свої унікальні особливості та, зокрема, продукцію. Тому у перспективі — розробка та створення 64 гастрономічних кошиків з унікальними продовольчими товарами, виробами предметів побуту, одягу та взуття, прикрас та аксесуарів, сувенірів, іграшок тощо.

У ході зустрічі визначили напрямки, в яких може відбуватися співпраця та розробка механізму допомоги місцевим виробникам знайти нові ринки збуту власного продукту. Адже важливою складовою конкурентоспроможність та його потенційна можливість виходу на європейський ринок.