Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Хустську спецшколу-інтернат відвідали фахівці Хустської служби зайнятості

Переглядів: 254

Третє грудня – Міжнародний день інвалідів. Відзначення цього дня спрямоване на привертання уваги суспільства до проблем, захисту гідності, прав і добробуту людей з особливими потребами.

Одним з основних стратегічних завдань, що ставить перед собою Україна на шляху до Європейського Союзу, є навчання, піклування про учнівську молодь та працевлаштування осіб з інвалідністю.

В сьогоднішній час, практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.


3 грудня цього року, в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю, для дітей з вадами слуху, які навчаються в Хустській спецшколі-інтернаті, фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, провели інтерактивний захід з конкурсом малюнку «Палітра професій».  


28 учнів добросовісно, намагаючись якнайточніше,  відтворювали і передавали на папері ту професію, яку вони хочуть здобути в майбутньому. Учні втілили  власне бачення людей у погонах, уявлення про їхню діяльність, показали на папері такі робітничі професії як: перукар, офіціант, хореограф, монтажник, автомеханік, фотограф, будівельник та інші. Практично всі учасники проявили неабияку творчу майстерність.


По завершенню заходу всі присутні на конкурсі учні 8-12 класів, виписали свою майбутню професію на стікери і прикрасили профорієнтаційний кошик під назвою «Моя майбутня професія».
Надіємось, що наша участь у відзначенні Міжнародного дня інваліда стане доброю традицією і для подальшого щорічного відзначення цього дня на належному рівні.« повернутися до списку новин