У третій четвер травня в Україні відзначатимуть досить молоде свято — День вишиванки

Дата: 14.05.2019 16:16

?????????»?????° ?????? ???????????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.Друзі, хочеться зазначити, що Всесвітній день вишиванки, цього року покликаний привернути увагу до іншого важливого дня - Дня пам'яті жертв політичних репресій, який припадає на третю неділю травня.
Закликаємо заклади освіти та культури присвятити цьогорічний День вишиванки темі українських політв'язнів СРСР та РФ.

Навіть коли ув'язнюють тіло, український дух залишається нескореним.

Вишиванка - одяг вільних.

Тож, запрошуємо активних, креативних, небайдужих жителів, працівників установ та організацій Хустщини долучитися до флешмобу "Вишиванка - одяг вільних", присвяченого темі українських політв'язнів.

16 травня, у День вишиванки розмісти оригінальне фото у вишиванці на сторінці Facebook із хеш-тегом #вишиванка_одяг_вільних , підтримай всеукраїнську ініціативу.

#день_вишиванки #Vyshyvanka_day #Вишиванка_одяг_вільних