Кафедра плодоовочівництва і виноградарства біологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» запрошує на навчання

КАФЕДРА ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА І ВИНОГРАДАРСТВА біологічного факультету ДВНЗ «УжНУ» запрошує на навчання з метою отримання вищої освіти за спеціальністю «Садівництво та виноградарство».

Кафедра акредитована за найвищим IV рівнем акредитації і здійснює випуск бакалаврів та магістрів. Форма навчання – денна і заочна.

Студенти упродовж навчання опановують сучасні технології вирощування плодоовочевої та виноградної продукції на рівні європейських стандартів, ознайомлюються з світовими досягненнями в галузі плодоовочівництва. Виробничу практику студенти проходять у провідних господарствах області та України.

Після закінчення кафедра сприяє працевлаштуванню як в державних відділах сільського господарства, різних науково-дослідних установах, так і приватному секторі агровиробництва, що наразі стрімко розвивається. За статистикою останніх п’яти  років заробітна плата агронома одна з найвищих в народному господарстві України.