Переможці III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2018-2019 навчальному році

Дата: 14.05.2019 16:02

Фото без описуЗ 2 по 7 травня 2019 року в Києві проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України. Учасники провели 5 насичених днів, які супроводжувались непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями! Інтелектуальне змагання проходило під егідою Міністерства освіти і науки України; організатором і координатором заходу є Національний центр «Мала академія наук України».

Щороку вихованці гуртків районної філії МАН ХРЦНТТУМ Хустської РДА захищають свої наукові дослідження на Всеукраїнському конкурсі-захисті, не винятком став і цей. У 2019 році до складу команди Закарпатської області входили 6 переможців ІІ (обласного) етапу МАН, які представляли Хустський район на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

Пука Дмитро, уч. 10 кл. Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (секція «Гідрологія», кер. Симйон Мар’яна Іванівна);

Силимонка Дарина, уч. 10 кл. Велятинської ЗОШ І-ІІІ ст. (секція «Кліматологія і метеорологія», кер. Симйон Мар’яна Іванівна);

Драб Неля, уч. 11 кл. Монастирецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (секція «Німецька мова», кер. Драб Юрій Іванович);
Фанта Віталія, уч. 11 кл. Сокирницької ЗОШ І-ІІІ ст. (секція «Французька мова», кер. Якоб Оксана Михайлівна);

Тарканій Анастасія, уч. 10 кл. Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. (секція «Літературна творчість», кер. Булак Людмила Михайлівна);

Шимон Кароліна, уч. 9 кл. Данилівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (секція «Етнологія», кер. Шимон Віталія Іванівна).

05 травня 2019 року журі ІІІ етапу НЦ «Мала академія наук України» визначило переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту. Згідно підсумкових протоколів:

Драб Неля виборола І місце у секції «Німецька мова»;

Тарканій Анастасія – ІІ місце у секції «Літературна творчість».

Варто відмітити результативну працю керівників юних науковців, які доклали неабияких зусиль для того, щоб підготувати вихованців до участі у ІІІ етапі МАН і допомогти їм повірити у власні сили.