"ЧИСТА" ЕНЕРГІЯ ДЛЯ ВАШОЇ РОДИНИ"

З метою інформування населення про переваги використання відновлюваних джерел енергії для забезпечення потреб домогосподарств в електроенергії, опаленні чи гарячому водопостачанні Держенергоефективності проводить інформаційну-роз'яснювальну кампанію "Чиста" енергія для Вашої родини", підготовлену за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning: "Розвиток відновлюваної енергетики України".

У рамках кампанії спільними зусиллями Держенергоефективності та європейських партнерів розроблено:

- відеоролик соціальної реклами "Чиста" енергія для Вашої родини" (хронометраж 1 хв. 22 сек.);

- інформаційні брошури щодо переваг використання відновлюваних джерел енергії у приватних домогосподарствах та громадах:

1) "Електроенергія з енергії сонця для Вашої родини";

2) "Тепло з енергії сонця для домогосподарств";

3) "Тепло з біопалива для Вашої родини та громади";

4) "Електроенергія з енергії вітру для Вашої родини";

5) "Тепло та гаряча вода з енергії довкілля для Вашої родини".

Інформаційно-роз'яснювальна кампанія "Чиста" енергія для Вашої родини" сприятиме:

- підвищенню обізнаності споживачів про можливості зменшення енергозалежності, покращення якості та комфорту життя;

- формуванню культури ефективного використання енергії, у т.ч. із відновлюваних джерел енергії.