Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Ознайомлення умовно засуджених осіб з актуальними вакансіями, перспективами працевлаштування

Переглядів: 622

07 вересня 2020 року у Хустському районному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України разом з представниками центру вторинної правової допомоги відбулася зустріч із умовно засудженими особами. Мета заходу: інформування про права та обов’язки у сфері реалізації права на працю, соціальний захист у сфері зайнятості, можливості та послуги державної служби зайнятості, ознайомлення з актуальними вакансіями, перспективами працевлаштування.

Присутні ознайомилися з інформацію про можливість працевлаштування на територій регіону та за його межами, професійного навчання, залучення безробітних громадян до громадських робіт, які організовуються саме для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки і виконуються на добровільних засадах, а також про можливостіпсихологічної підтримки та професійної орієнтації.

Зустріч проводилася у формі бесіди під час якої профорієнтатор центру зайнятості відповіла на запитання та допомогла зрозуміти, що робота є для тих хто дійсно хоче її знайти та працювати.

Профінформаційними послугами охоплено 8 осіб з числа умовно засуджених.« повернутися до списку новин