ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ

Дата: 02.09.2020 15:37

Офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни –  2-е вересня 1945-го року.

У цей день рівно у 9-й годині і 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини - Японії.Фото без опису

Законодавством нашої держави визначено, що шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов’язком держави та громадян України.

Фото без описуУраховуючи вагомий внесок українського народу у перемогу над нацизмом, з метою належного відзначення згаданих подій, сьогодні, головою Хустської райдержадміністрації Віктором Сабадошом та заступником голови Хустської районної ради Михайлом Біляком покладено квіти до Монумента Слави.

Разом з усім світом, згадуємо сьогодні великий подвиг героїв що полягли у багаторічній битві з агресорами та молимо Бога про мир на Землі.

Нехай подібне лихо більше не повториться ніколи!Фото без опису