Зустріч з інспекторами Держпраці

Дата: 19.08.2020 14:55

19 серпня 2020 року, на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці, щодо забезпечення контролю за оформленням трудових відносин, та запланованих в зв’язку з цим інспекційних компаній з питань виявлення неформальних трудових відносин, директоромФото без опису Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Володимиром Гуц та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Мирославою Стрижак проведено робочу зустріч з головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Сергієм Гриценко та Михайлом Джумелею.

Під час зустрічі сторони домовилися про участь фахівців служби зайнятості до відвідувань роботодавців м. Хуст та Хустського району, з представниками Держпраці, для здійснення інформування роботодавців про необхідність дотримання вимог законів України, щодо неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин та неухильне дотримання законодавчих вимог щодо укладення трудового договору.