ОГОЛОШЕННЯ!

10.07.2020 року відбулося засідання комісії з питань лісокористування та контролю за використанням природних рослинних ресурсів на території Хустського району.

Порядок денний:

1. Затвердження нормативів плати за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення на території Хустського району в 2020 році.

Комісія вирішила:

1. Затвердити на 2020 рік нормативи плати за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення на території Хустського району в розмірі 7,7 відсотка за кілограм, відносно до середньо-закупівельних цін, у відповідності до рішення VII сесії VII скликання Закарпатської обласної ради від 25.05.2017 року № 813.

2. Встановити середні закупівельні ціни за 1 кілограм сировини по Хустському району на 2020 рік:

- гриби (білі)                            22,00 грн. за кілограм

- гриби (опеньки та інші)     12,00 грн. за кілограм