ПЛАНУВАННЯ РОБОЧОГО ТИЖНЯ

Як зазвичай, робочий понеділок у Хустській РДА розпочався з планової наради при в. о. голови райдержадміністрації Віктора  Сабадоша з керівниками структурних підрозділів.

Зокрема, обговорення торкнулося таких питань:

виконання районного бюджету на даний час;

про хід реалізації на території району програми "Велике будівництво" -будівництва нових амбулаторій у с. Березово та с. Н.Бистрий;

підготовка до відзначення Дня Державного Прапора та 29-ї річниці незалежності України;

стан готовності дошкільних навчальних закладів до роботи в умовах адаптивного карантину;

Стосовно даного питання, начальник відділу освіти Хустської РДА М. М. Калинич запевнив, що ДНЗ, які знаходяться у підпорядкуванні очолюваного ним відділу забезпечені дезінфікуючими засобами і планують розпочати роботу вже з середи цього тижня;

Віктор Михайлович, в свою чергу наголосив на необхідності чіткої координації дій у роботі установ освіти в умовах адаптивного карантину та ініціював проведення наради з керівниками освітніх закладів для роз'яснення та опрацювання з ними єдиного алгоритму проведення навчального періоду з дотриманням визначених санітарних норм.

Також, проаналізовано діяльність районного центру надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації, Хустського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і служби у справах дітей;

Отримано вичерпну інформацію від начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації О. В. Летка про дію Постанови №176 від 14 серпня 2020 р. "Про призначення перших виборів депутатів районних рад на 25 жовтня 2020 року."  Відтак, до складу Хустського району увійде 13 територіальних громад: Хустська, Іршавська, Вишківська, Міжгірська, Білківська, Горінчівська, Довжанська, Драгівська, Зарічанська, Керецьківська, Колочавська, Пилипецька, Синевирська. З 20-го серпня поточного року районною територіальною виборчою комісією буде розпочато процес прийому документів для формування складу селищної та сільських виборчих комісій.