Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

До Нижньоселищенської ЗОШ попрямував новий шкільний автобус

Переглядів: 270

В.о голови Хустської районної державної адміністрації  Віктор Сабадош, та начальник відділу освіти  Хустської райдержадміністрації  Михайло Калинич, взяли участь в урочистому зібранні з нагоди вручення шкільних автобусів, придбаних на кошти освітньої субвенції з державного бюджету та за співфінансування місцевими бюджетами. Цього разу автобус отримала Нижньоселищенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Велику вдячність  висловлюємо голові Закарпатської обласної державної адміністрації Олексію Петрову, депутатам Закарпатської обласної ради Мирославу Білецькому та Василю Губалю, надійне плече підтримки яких завжди відчувається при вирішенні нагальних питань освіти району.

Навіть попри пандемію коронавірусу не варто забувати про те, що карантин закінчиться, і діти знову повернуться до навчання. Наявність шкільного автобусу надає  змогу  безпечно та комфортно відвідувати  школу, незалежно від відстані та погодних умов. Нові автобуси – це шлях не лише до школи, а й до нових знань і можливостей для учнів. 

Це вже не перший новий шкільний  автобус  отриманий закладами освіти у Хустському районі, до цього часу за період роботи 2016-2019  було отримано 5 автобусів для шкіл  таких населених пунктів, як: с. Монастирець; с. Березово; с. Рокосово; с. Копашново  та   с. Золотарево.« повернутися до списку новин