Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МІЖВІДОМЧОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ ІЗ КООРДИНАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ

Дата: 07.08.2020 09:37
Кількість переглядів: 515

Фото без опису

5 серпня під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулася селекторна нарада – розширене засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку. У студії були присутні члени обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення і відпочинку, керівники і фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

До виступу в режимі відеоконференц зв’язку запрошено заступників голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, керівників управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міськвиконкомів,  фахівців, відповідальних за дані напрямки роботи.

Протягом наради було обговорено ряд важливих питань, таких як:

? особливості оздоровчої кампанії  дітей в  серпні 2020 року.

? готовність до початку роботи у 2020 році закладів оздоровлення та відпочинку в умовах встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та відповідальність їх керівників.

? посилення відповідальності органів місцевого самоврядування щодо налагодження системи обліку та контролю перебування на території адміністративно-територіальної одиниці організованих груп дітей (в готелях,  базах відпочинку, наметових містечках тощо).

Тільки після проведення комісійних обстежень місцевими штабами, перевірки готовності закладу до відкриття та складення відповідного акту (форма № 318/0 "Акт прийняття дитячого оздоровчого табору" затверджена наказом МОЗ України 11.07.2000 р. № 160) в області розпочнуть функціонування дитячі заклади оздоровлення та відпочинку

 

08.08.2020 року розпочинається заїзд до державного підприємства „Український дитячого центру „Молода гвардія”. Згідно розподілу до зазначеного закладу буде направлено 28 дітей пільгових категорій Закарпатської області. Протягом 2020 року оздоровлення в УДЦ „Молода гвардія” здійснюватиметься виключно за путівками, придбаними за рахунок державного бюджету.

Категорії дітей, які мають право на безоплатні путівки визначено наказом Міністерства соціальної політики України від 02 червня 2020 р. №358 „Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства „Український дитячий центр „Молода Гвардія”.

 

09.08.2020 року розпочинається заїзд до державного підприємства України „Міжнародний дитячий центр „Артек”. Згідно розподілу до зазначеного закладу буде направлено 35 дітей пільгових категорій Закарпатської області, Протягом 2020 року оздоровлення в МДЦ „Артек” здійснюватиметься виключно за путівками придбані  за рахунок державного бюджету

Категорії дітей, які мають право на безоплатні путівки визначено наказом Міністерства соціальної політики України від 02 червня 2020 р. №359 „Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства „Міжнародний дитячий центр „Артек”.

07.08.2020 року розпочинається заїзд до позаміського дитячого табору оздоровлення та відпочинку „Горбок”. Всього до зазначеного закладу планується направити 120 дітей пільгових категорій.

10.08.2020 року розпочинається заїзд до Комунального підприємства „Дитячий оздоровчий табір „Зачарована долина”. Всього до зазначеного закладу планується направити 100 дітей пільгових категорій (50 путівок 100%, 40 путівок 10% за рахунок батьківської плати, 10 путівок 30% за рахунок батьківської плати) в першу чергу це:

діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

Якщо діти зазначених категорії, які направляються на оздоровлення та відпочинок не будуть підібрані, з необхідним пакетом документів, відповідно, можливістю оздоровитися можуть скористатися наступні категорії дітей:

діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ групи;

діти з малозабезпечених сімей;

діти з багатодітних сімей.

діти, взяті на облік службами у справах діти як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах;

діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування;

діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь