ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Державне підприємство «Національні інформаційні системи», відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 14 липня 2020 року № 2409/5 «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», з 17 серпня 2020 року впроваджує оновлене програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР, Єдиний державний реєстр).

У зв’язку з цим, з 07 по 16 серпня 2020 року, дані будуть переноситись зі старого реєстру до нового, і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутнім.

Документи на реєстрацію державним реєстратором Хустської  райдержадміністрації не прийматимуться з 05 серпня до 16 серпня.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій  з 17 серпня 2020 року.