Районна комісія ТЕБ та НС

Дата: 23.07.2020 16:44

Проведено позапланове засідання  Фото без описурайонної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайнихситуацій під керівництвом в.о. голови Хустської  райдержадміністрації Віктора Сабадоша.

В ході комісії було обговорено:

1. Ситуацію, яка склалася в Хустському, Ужгородському і Берегівському районах у зв’язку із утворенням заторів на річках Тиса (Вишківський та Велятинський мости) , Латориця і Боржава.

2. Поточний стан епідемічної ситуації в районі у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

3. Стан розчистки русла р. Тиса, а особливо підмостового проходу в смт. Вишково, с. Велятино, а  також визначено стихійні місця  масового відпочинку людей на водних об’єктах району.