Вишківська селищна рада оголошує конкурс

По відбору суб’єкта оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

1. Земельна ділянка, площею 0,0600 га, яка знаходиться за адресою: с.Яблунівка, вул. Незалежності, б/н, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;
  2. Земельна ділянка, площею 0,1400 га, яка знаходиться за адресою: смт.Вишково, вул. Порт, №24, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Умови проведення конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців з виконання робіт із оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

До підтвердних документів належать:

• Заява про участь у конкурсі;
  • Копії установчих документів учасника конкурсу;
  • Копії ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах;
  • Копії документів що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання експертних оцінок;
  • Один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу;
  • Інформація про претендента, в якій зазначається досвід роботи із виконання подібних робіт;
  • Пропозиції учасника конкурсу, щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт (подається окремо, по кожній земельній ділянці в запечатаному конверті).

Прийняття пропозицій припиняється за 5 (п’ять) робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конкурсний відбір відбудеться «5» серпня 2020 року в приміщенні Вишківської селищної ради за адресою: смт. Вишково, вул. Центральна площа,№1. тел. Для довідок: 57-285.