Голова Закарпатської облдержадміністрації відвідав Хустський район

18 липня, робоча поїздка голови Закарпатсткої ОДА розпочалась із прибирання несанкціонованого сміттєзвалища у м.Хуст. Потім, провів зустріч із мешканцями району за участі начальника СБУ Івана Рудницького, в.о. начальника ГУНП Романа Уса, заступника прокурора Закарпаття Андрія Манькута. Обговорили  проблемні питання, які стосувалися: будівництва та ремонту доріг, будівництва соціальних та освітніх об’єктів, земельні питання, медичні проблеми та інше.

Також, очільник області Олексіий Петров провів моніторинг багатьох об’єктів Хустського району, а саме:

- огляд Кірешськоії ЗОШ І ступеня під НВК;

- діяльність підприємства «Флоріан Шуз» та «Закарпатнерудпром»;

- огляд капітального ремонту автомобільноії дороги місцевого значення Сокирниця-Бороняво;

- стан мосту в смт. Вишково;

- стан будівництва ДНЗ та амбулаторії  у с. Яблунівка;

- огляд місця можливого відкриття сполучення «Яблунівка-Гута (Ремете)»;

- діяльність санаторію «Карпатія» у с. Шаян;

- стан будівництва амбулаторії загальноії практики сімейоії медицини у с. Березово;

- огляд робіт майстрів лозоплетіння у с. Іза;

- діяльність підприємства «Селиська сироварня» та «Закарпатський млин».