Районна комісія ТЕБ та НС

Боротьба з коронавірусною інфекцією триває.

В районі продовжують діяти профілактичні заходи, спрямовані на уникнення масового зараження людей на коронавірсну інфекцію COVID-19. Однак, влада враховує спричинені цим незручності та, по мірі можливості, корегує карантинні обмеження. Відтак сьогодні, під керівництвом в.о голови Хустськоі районної державної адміністрації Віктора Михайловича  Сабадоша,  було проведено засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На якій розглянуто низку важливих питань та прийнято наступні рішення:

Про стан епiдемiчної ситуацii в районі в умовах карантинних обмежень, зокрема дозволити перебування в закладах громадського харчування після 22.00

Продовжити посилений контроль за дотриманням протиепiдемiчних заходiв в громадських мiсцях.

Проведення серед населення iнформацiйно-роз'яснювальної роботи iз висвiтленням в засобах масової iнформацiї питання небезпечностi лiсових пожеж та розповсюдження   матерiалiв, направлених на їx попередження.

ПРОТОКОЛ № 24